با خرید پستی ایران مارکت سنتر، سفارش خود را درب منزل دریافت کرده، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.
 
سبد خرید خالی می باشد.


کتاب چشمه آب حیات

کتاب چشمه آب حیات

دسته کتاب و مجله زیردسته ادبیات

کتاب چشمه آب حیات
نویسنده / مترجم : حمزه سردادور
شابک : 8-75-9923-964-978
ناشر: انتشارات سپهر ادب
توضیحات :
ماجرای شهری اسرار آمیز با گنج های فراوان ، نگاشته شده در41 فصل و 432 صفحه به قلم حمزه سردادور.
در بخش هایی از این داستان نی خوانید :
چه نعمتی دست آدمی افتاده است ! اگر بپرسی امریکا و اروپا را سیاحت کرده ای ، لب دریا رفته و در آن بهشت های زمینی بوده ای ؟ در جواب خواهد گفت اینجاها را که می گویید نرفته و ندیده ام ولی به مکه مشرف شده و به زیارت عتبات رفته ام. مسکرات نخورده ام ولی از آب زمزم سیراب شده ام . عجب دنیایی است ای بیداد .... دکتر نگاهی از روی کینه و حسد به مولا کرده و باخود گفت : اگر دستم رسیدبه کلید چشمه و گنج های تو را بدست آوردم که می دانم چه کنم . یا جان بر سر این کار خواهم نهاد یا جای تو را ، ای مرد عامی بی سعادت خواهم گرفت .
دکتر غرق در افکار بود که صدای لطیفی به هوشش آورد . دخترک زیبایی سینی شربت جلویش گرفته و منتظر بود .... بهروز در عالم دیگری سیر می کرد و توجهی به اطراف نداشت و در فکرش به دنبال آفاق می گشت اما...... در این چند روز همه جا با آفاق بود و هرلحظه که می خواست به روی دلدار نظر می کرد . اما حال که جدایی به میان آمده بود فهمید که این دختر نورستانی تا چه اندازه دل از کفش برده .
حمزه سردادور در سال 1275 متولد گردید. وی تحصیلات خود را در مدرسه اقبال که به نام مدرسه روسی شهرت یافته بود به پایان رساند. مرحوم حمزه سردادور بیش از پانزده داستان بلند به رشته تحریر درآورده که ابتدا در مطبوعات منتشر شد و بعد بسیاری از آنان به صورت کتاب انتشار یافت که با استقبال فراوان روبرو شد. داستان های بلند وی که تاکنون منتشر گردیده می توان از : چشمه آب حیات، افسانه قاجار، در پس پرده، دختر قهرمان، بانوی سربدار، کیمیاگران، از صید ماهی تا پادشاهی، مه لقا، قلعه قهقهه، انتقام زنان فریب خورده، دختر مجاهد و شاخ نبات یاد کرد. وی در داستان سرایی بسیار چیره دست بود و بسیار با کلمات بازی می¬کرد و داستانی را خلق می¬نمود. از خصوصیات فردی وی می¬توان به مهربان، پاکی و خوش قلبی اشاره کرد. سرانجام مرحوم استاد حمزه سردادور در تاریخ 20/11/1349 در سن 74 سالگی درگذشت.

فروشنده: انتشارات تلاش

قیمت: 24,600 تومان

درصد :5

روش خرید: برای خرید کتاب چشمه آب حیات، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید کتاب چشمه آب حیات


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد خرید این محصول به دوستان

محصولات مرتبط
کتاب کلیات حکیم نظامی گنجوی رمان همخونه تراژدی مکبث  نویسنده ویلیام شگسپیر چاپ 14 لیر شاه  - ویلیام شکسپیر
کتاب کلیات حکیم نظامی گنجوی رمان همخونه تراژدی مکبث نویسنده ویلیام شگسپیر چاپ 14 لیر شاه - ویلیام شکسپیر
52,000 تومان خرید کتاب کلیات حکیم نظامی گنجوی 18,600 تومان خرید رمان همخونه 7,900 تومان خرید تراژدی مکبث  نویسنده ویلیام شگسپیر چاپ 14 6,900 تومان خرید لیر شاه  - ویلیام شکسپیر
رمان ننه سرما کتاب عقاید یک دلقک کتاب دبد و بازدید – جلال آل احمد کتاب بینایی – ژوزه ساراماگو
رمان ننه سرما کتاب عقاید یک دلقک کتاب دبد و بازدید – جلال آل احمد کتاب بینایی – ژوزه ساراماگو
17,300 تومان خرید رمان ننه سرما 18,600 تومان خرید کتاب عقاید یک دلقک 7,600 تومان خرید کتاب دبد و بازدید – جلال آل احمد 19,600 تومان خرید کتاب بینایی – ژوزه ساراماگو

توجه: بیش از 1000 فروشنده عضو سیستم ایران مارکت سنتر محصولات خود را در این سایت عرضه میکنند و خریداران میتوانند ضمن مقایسه محصولات در محیطی رقابتی، خریدی بهتر و ارزانتر داشته باشند. فروشندگانی که کیفیت و پشتیبانی محصولات خود را رعایت نکنند، از سایت حذف میشوند. 
Designed And developed By N.E.T E-Commerce group
© 2008 All Rights reserved.